Özel Olimpos Hastanesi

2006 yılında 14 Tıp Doktorunun güç birliğiyle kurulan hastanemiz, 2011 yılına kadar tıp merkezi olarak hizmet vermiş, 2011 yılından bu yana Özel Olimpos Hastanesi ismi ile bölgesinde yurt içi ve yurt dışındaki tüm vatandaşlarına ve sağlık ihtiyacı bulunan yabancılara (turistlere) hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Hastanemiz 21 branşta hizmet vermekte ve toplam 67 yatak kapasitesine sahiptir. 41 adedi normal yataklı servisler ve 26 adedi yoğun bakım servislerinde kullanılmaktadır. Yoğun bakım yataklarının; 13 adedi yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 10 adedi genel yoğun bakım ünitesi ve 3 adedi koroner yoğun bakım ünitesinde bulunmaktadır. Ayrıca acil vakalar için Acil Servisimizde 5 adet hasta gözlem yatağı bulunmaktadır. Hastanenin altyapısı son derece güçlü olup, her türlü cerrahi operasyona uygun 3 adet ameliyathanesi bulunmaktadır.
 
Hastanemizde 1 adet Acil Yardım Ambulansı, 1 adet Hasta Nakil Ambulansı ve 1 adet Hasta Servisi bulunmaktadır.
 
MR (1,5 Tesla), Bilgisayarlı Tomografi, Dijital Röntgen, Dijital Panoromik Röntgen, Ultrason, Kemik Dansitometri Cihazı, Mamografi, Uyku Laboratuvarı, EMG, EEG, Uyku EEG, VEP, FFA (Göz Anjiyografisi), OCT (Göz Tomografisi), Bilgisayarlı Görme Alanı Testi, Argon Lazer, SLT Lazer, Yag Lazer, Kontakt Lens, Göz Ultrasonografisi, EKG, Eforlu EKG, Ritim Holter, Tansiyon Holter, Ekokardiyografi, PRP, Kök Hücre Tedavisi gibi tanı ve tedavi yöntemleriyle erken teşhis ve tedavi imkânı sağlanmaktadır.
 
Poliklinikler:
 
Acil Servis
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Anestezi ve Reanimasyon
Kardiyoloji
Beslenme ve Diyet Klinik
Psikoloji
Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi
Koroner Yoğun Bakım Ünitesi
Biyokimya Laboratuvarı
Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Cildiye (Dermatoloji)
Lazer Epilasyon Ünitesi
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Nöroloji
Dahiliye (İç Hastalıkları)
Ortopedi ve Travmatoloji
Enfeksiyon Hastalıkları
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Psikiyatri
Fizik Tedavi Ünitesi
Radyoloji
Genel Cerrahi
Saç Ekim Ünitesi
Genel Yoğun Bakım Ünitesi
Uyku Laboratuvarı
Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz
Üroloji
Göz Sağlığı ve Hastalıkları
Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Havacılık Tıp Merkezi