Op. Dr. Güray Ünlü

1972 yılında Antalya'da dünyaya gelen Op. Dr. Güray Ünlü, ilk, orta ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı.1989 yılında Antalya Lisesi’nden mezun olarak Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğrenim hayatını tamamlayan Op. Dr. Güray Ünlü, Ankara Numune Araştırma ve Eğitim Hastanesinde uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra, 4 yıl kamu hizmetinde görev aldı. Ardından özel sektöre geçerek, kendisinin de kurucu ortağı olan birçok merkezde çalıştı. 2011 yılından itibaren de Antalya’da çeşitli özel kurumlarda hizmet verdi. 

Hasta yoğunluğu, ideal ve etik hizmet anlayışı nedeniyle 2016 yılından beri, hastalarıyla özel muayenehanesinde ilgilenmekte. Özel kliniği şehir merkezinde, rahat bulunabilecek, çevre imkanları zengin, otopark imkanı da olan bir mevkidedir.

Kliniğinde dört boyutlu ultrason, kolposkopik rahim ağzı incelemeleri, vajen daraltma lazeri, epilasyon lazeri, tüm kan tahlili imkanları, tüm cinsel yolla geçen hastalıklar, genetik taramalar, kanser taramalarına ait testler mevcuttur.

Geçmişten beri, hizmet verdiği bölgelerde her zaman yoğun hasta sayısıyla karşılaşan, riskli gebelik ve jinekolojik sorunları takip eden bir hekim olan Op. Dr. Güray Ünlü; açık ve kapalı cerrahiler, normal doğum ve sezeryan, kürtaj işlemleri, histereskopik cerrahileri gerçekleştirmekte. Yine genital estetik, vajinal estetik ve sıkılaştırma ameliyatlarını da yıllardır başarıyla yapmakta.