HosDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Diş alanı ile alakalı tüm tedavilerde uzman diş hekimi kadrosu ile çalışıyoruz. 2019 tarihinden bu yana hizmet vermekteyiz. Hastalarımız bize başvurduğunda, doğru teşhis koymak adına muayene işlemi en az 2 diş hekimi ile yapılmaktadır. Böylelikle tedaviler tamamlandıktan sonra hastalarımızdan pozitif bir geri dönüş alıyoruz.

Kaliteli tedaviden kaynaklı uzun vadede konfor taraftarıyız. Sizin gülüşünüz, bizim gülüşümüzdür. HosDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ile…

Kliniğimiz, Antalya Konyaaltı bölgesinde dental implant tedavisi, diş eti hastalıkları, diş beyazlatma, kanal tedavisi, ortodonti, protez diş tedavilerinde başarılı diş hizmetleri sunmaktadır. Kliniğimiz, Antalya'nın gözde semti Konyaaltı'nda yer almaktadır. Tamamen son teknolojik gerekliliklere göre donatılmış kliniğimizde, 15 yıllık deneyimli diş cerrahlarımız ve deneyimli kadromuz ile yerli ve yabancı hastalarımıza dünya standartlarında tedavi seçenekleri sunuyoruz.

Müşterilerimize Türkçe'nin yanı sıra İngilizce, Almanca ve Rusça dillerinde yardımcı olabildiğimiz kliniğimize adım attığınız andan itibaren, modern ve dingin tasarımı sayesinde kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Misafirlerimizin yüksek memnuniyeti için güler yüzlü hizmet vermekten gurur duyuyoruz.