Biz Kimiz

Bölgesel turizm faaliyetlerinin hız kazandığı ve bölgesel markalaşma yolunda güzel gelişmelerin yaşandığı ülkemizde hem kış turizmi hem de yaz turizmi denince akla gelen ilk isim olan, Türk Rivierası Antalya’dan sizlere ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Keşfedilecek ve gezilecek birçok güzel beldesi, kent merkezi ve ilçeleri ile yılın her mevsimine yayılan çeşitli kültür-sanat etkinlikleriyle turizmin başkenti olmayı sürdüren Antalya’nın heyecan ve macera tutkunlarının vazgeçilmez tatil adresi arasında yer almasında bir nebze de olsa katkımız olsun diye 7/24 turizm gündemini yakından takip etmeye devam ediyoruz.

Ülkemizden ve dünyanın farklı bölgelerinden ziyaretçi akınına uğrayan Antalya ve Akdeniz’in altın rehberi olmak için çıktığımız bu yolculukta; gezmeyi seven ve macera arayan tutkunların cennet şehrimiz Antalya’ya doğru çıkacağı seyahatlerinde biz de aynı heyecanı yaşıyoruz.

Sektöründe öncü ve lider olmayı kendimize misyon ve vizyon edindiğimiz destinasyon sitemiz ile başka şehirlerdeki, başka ülkelerdeki insanların yollarına ışık ve rehber olan antalya.com.tr; reklam alanında faaliyet gösteren Nore Tasarım, Graphx Ajans, Yedi İletişim ve Falezler Reklam ortaklığı ile Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle Antalya Dijital Hizmetler A.Ş. adı altında yayın hayatına adım atmıştır.

Nasıl seyahat edebilirim, rotamı nasıl belirlemeliyim, zamanı verimli nasıl kullanabilirim, nerede spor yapabilirim, nerede eğlenebilirim, nerede kalabilirim hatta sağlık turizmi ile popüler olan Antalya’da nerede güzelleşebilirim… gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa doğru adrestesiniz.

Antalya’mızı en iyi şekilde anlatmayı hedefleyen bir tanıtım sitesi olarak,  takipçimiz olan sizlere çok teşekkür ediyor yolunuza rehber olmaktan mutluluk duyuyoruz.